כמה מילים

על משרדינו


משרד עורכי דין מיטל ניסן נוסד בשנת 2008 וכיום הינו בין המשרדים המובילים בצפון בתחום הנזיקין.


חשיבות בחירת עו"ד לצורך טיפול משפטי הינה גורלית ולה השלכות רבות. אנו דוגלים כי ככל שהמשרד מתמקצע בתחום מסוים כך השירות המשפטי יהיה מקצועי יותר וישיג את התוצאות הטובות ביותר. אנו מאמינים בטיפול אישי בעניינו של הלקוח תוך שמירת האינטרס של הלקוח והשגת התוצאה הטובה ביותר במקצועיות ונחישות. המשרד אינו מייצג חברות ביטוח כך שהוא שומר תמיד על האינטרס של הלקוח שלו ללא כל ניגוד עניינים.

למשרד יש קשרי עבודה אדוקים עם מיטב הרופאים בארץ וכן מומחים נוספים בתחומי כלכלה כגון אקטוארים, רואי חשבון ויועצי מס המלווים את התיק מתחילתו ועד לסיומו בהצלחה.


תחומי העיסוק של המשרד נוגע לשני תחומים מרכזיים: תחום נזיקין על גווניו לרבות רשלנות רפואית, תביעות ביטוח, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, נזקי רכוש ותביעות פח וכן בתחום משפט העבודה לרבות תחום הפנסיה, שכר, הסכמים קיבוציים, הטרדה מינית בעבודה וכד'.


המשרד מנוהל באווירה צעירה דינמית וייצוגית כשמטרתו להעניק ללקוח שירות מקצועי, מהיר ובנופך אישי. למשרד הצלחות רבות בתחום ובעיקר אנו גאים באלו המיוחדות והתקדימיות שבהן.


בנוסף לאמור לעיל ובמסגרת הטיפול המשפטי אותו אנו מעניקים, ניתן לקבל יעוץ ועזרה בהכנת חוזים ומסמכים שונים לרבות אימותי חתימה וכן מענה מידי לבעיות הקשורות במערך העסקי של החברה בארץ.


צוות המשרד

עו"ד מיטל ניסן

(בעלים)

בעלת תואר במשפטים (LLB), מגשרת ובעלת ניסיון של 17 שנה בתחום עריכת הדין.

יו"ר (משותף) ועדת הנזיקין במחוז צפון וכן מ"מ יו"ר פורום הנזיקין הארצי של לשכת עורכי הדין.

בוגרת קורס הערכת נכות רפואית מטעם "הטכניון"

מרצה בפורומים לעורכי דין ורכזת השתלמויות בנזיקין ורשלנות רפואית.

בעלת ניסיון משפטי עשיר ביותר בתחום הנזיקין, לרבות תביעות נזקי גוף קשים ביותר לרבות מוות לפי חוק הפלת"ד, רשלנות רפואית, תביעות מול משרד הביטחון ומול המוסד לביטוח לאומי, תביעות מול רשויות ותביעות נזיקין מורכבות מול המדינה.

בעלת הסמכה מטעם האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך דיני אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון ע"פ חוק.


 

עו"ד צביקה בייניש


בעל תואר במשפטים (L.L.B) ובמינהל עסקים (BA) וניסיון של 20 שנה בתחום משאבי אנוש. בתפקידו האחרון בתעשייה שימש ראש אגף מש"א בבז"ן.

שימש נציג ציבור בבית הדין לעבודה בחיפה.

מרצה בתחום דיני עבודה ומשאבי אנוש.

דיני עבודה - צביקה עוסק בעיקר בתחום זה ומביא את ניסיונו העשיר מהתעשייה שם מילא מגוון תפקידי משאבי אנוש והיה אחראי על תחומי התקציב, השכר, יחסי העבודה, הסכמי עבודה, ועדי עובדים ועוד.

ניסיונו העשיר בתחום מאפשר לעו"ד ביניש לתת נקודת מבט שונה מהמקובל ולא פעם גם כזו שאינה ניתנת בשל חוסר ידע בתחום. בכך משרדנו יכול להעניק תמיכה ועזרה גם בתחום חישובי שכר, מסלולי פרישה ועוד.

נכי צה"ל כנכה צה"ל בעצמו, יש לעו"ד ביניש את ההיכרות המוקדמת עם המערכת על שלביה ואת הניסיון, הרצון והיכולת להילחם בעבור מי הרואה עצמו נפגע מהמערכת.

בעל הסמכה מטעם האפוטרופוס הכללי לעריכת ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך דיני אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון ע"פ חוק.

parallax background

לקביעת פגישת ייעוץ